השתלת שיער בטורקיה: כל מה שאתם צריכים לדעת

השתלת שיער בטורקיה: כל מה שאתם צריכים לדעת

זמן קריאה משוער: 4 דקות
אישה מטפלת בגבר באמצע הליך השתלת השיער בטורקיה
תוכן עניינים

תשעה מתוך עשרה גברים יסבלו בשלב כזה או אחר בחייהם מנשירת שיער, או במונח המקצועי מהתקרחות אנדרוגנית. החדשות הטובות הן כי הרפואה המודרנית מביאה עימה פתרונות רבים ויעילים כגון השתלת שיער בטורקיה. מדובר על תהליך פשוט יחסית שמאפשר להפוך את החלום של שיער מלא, למציאות. 

כיום, טורקיה נחשבת למובילה בתחום השתלות השיער, כאשר מדי שנה למעלה מ-60 אלף מטופלים מישראל ורחבי העולם בוחרים לעבור השתלת שיער בטורקיה. זאת בעקבות המחירים הנגישים, האפקטיביות של התהליך, והתוצאה שלו. 

מה היא השתלת שיער בטורקיה וכיצד היא מתבצעת?

השתלת שיער בטורקיה הינה למעשה ניתוח כירורגי פשוט, במהלכו מושתלים שיערות במקומות מקריחים. בדרך כלל, אותן שיערות נלקחות מאזור אחר בקרקפת המטופל, לרוב באזור האחורי של הראש, מהסיבה כי הוא עשיר בשיער ברוב המקרים.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי האזור התורם הינו קריטי להמשך התהליך וליעילות שלו, כמו גם הניסיון והמקצועיות של הרופא המבצע. השתלת שיער בטורקיה אורכת זמן מהסיבה כי נדרשת השתלה של שערה אחר שער, כאשר התהליך יכול לעיתים לקחת למעלה משש שעות. 

מדוע כדאי לעבור השתלת שיער בטורקיה?

בראש ובראשונה, הסיבה העיקרית היא המחיר הנמוך והנגיש, ביחס למחירים בארץ, או במקומות אחרים בעולם. נתונים מראים כי עלות הטיפול בטורקיה נמוך בעשרות אחוזים, ועד כ-50 אחוזים. בנוסף, השתלת שיער בטורקיה כוללת בדרך כלל את כל החבילה, (טיסות, בית מלון ועוד) מה שמקל על התהליך והופך אותו קצר ויעיל יותר. 

יותר מכך, מחקרים אשר נעשו בתחום מצביעים על כך כי מיטב הרופאים אשר מתמחים בתחום נמצאים בטורקיה, מה שמצליח למשוך גברים מכל רחבי העולם, מדי שנה. 

כיצד ניתן להסביר את ההפרש במחיר בין השתלת שיער בטורקיה לבין השתלת שיער בארץ?

אחת מן הסיבות למחיר הנמוך של השתלת שיער בטורקיה היא העובדה כי העלות של כוח אדם הינה נמוכה באופן יחסי. בנוסף, טורקיה נדרשת לעמוד בסטנדרטים על מנת לעמוד בדרישה הגבוהה של תיירות רפואית, אשר כוללת מחירים מסובסדים ונגישים לכל. 

כמו כן, ניתן לראות כי בתי החולים אשר מבצעים השתלת שיער בטורקיה מצוידים במיטב הציוד המתקדם והאיכותי ביותר, אשר עומד בכל התקנים הרפואיים, ומבטיח תהליך יעיל, מקצועי, וכמובן תוצאה טובה ואיכותית. גם הרופאים עצמם עברו הכשרות רבות בתחום וצברו מוניטין וניסיון. 

מדוע השתלת שיער בטורקיה זוכה לפופולריות כה רבה?

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא מדוע השתלת שיער בטורקיה הפכה להיות פרוצדורה כה נחשקת, פופולרית ונפוצה בקרב גברים ישראלים רבים. הביקוש סביב השתלת שיער בטורקיה מגיעה לשיאים חדשים מדי שנה, זאת בעקבות העובדה כי תופעת ההתקרחות הינה אחת השכיחות ביותר בקרב הגבר הישראלי. 

למעשה, מחזור השערה של גבר הינו קצר יותר באופן משמעותי ממחזור השערה אצל נשים, ולכן הם סובלים מהתקרחות אשר יכולה להתחיל פעמים רבות כבר בשנות העשרים לחייהם. כאשר ככל שמדובר בגיל צעיר יותר, כך ההתקרחות משפיעה יותר על הביטחון והדימוי העצמי. 

כיצד טורקיה הפכה למקום ההשתלה הטוב והנחשק ביותר? 

כאמור, טורקיה הפכה בשנים האחרונות לדבר החם ביותר בתחום השתלות השיער, זאת בעקבות יתרונות מהותיים אשר לא מותירים מקום להשוואה. המחיר הזול, המקצועיות, מגוון הרופאים, ועוד, הם רק חלק מהיתרונות הרבים אשר מצליחים למשוך גברים מכל העולם. 

ניתן לראות כי רבים אשר בוחרים לעבור השתלת שיער בטורקיה מתייחסים לכך ממש בתור חופשה. כאשר מרבית הדילים כוללים טיסות הלוך ושוב, שהייה בבית מלון לפני ואחרי הניתוח, ביקורת, טיפול ומענה, ומגוון רחב של שירותים נוספים אשר גורמים לכל התהליך להיות נעים ויעיל יותר. 

צפו בסרטון קצר שימחיש לכם על החוויה של השתלת שיער בטורקיה:

החלטתם לעבור השתלת שיער בטורקיה? כך תבחרו את החברה הטובה ביותר

ממש כמו בכל תהליך רפואי, בחירת הרופא הינה החלטה קריטית וחשובה במיוחד. כאשר מדובר על השתלת שיער בטורקיה, הבחירה בחברה אשר תתווך ביניכם לבין הרופא, בית החולים, ומגוון הפרוצדורות הקיימות הינה מהותית. מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ומעמיק, כזה שיפרוס בפניכם את האפשרויות הקיימות.

רק לאחר שתערכו סקר שוק, תוודא מהו וותק החברה, ההתמחות שלה, הניסיון, תקראו המלצות וחוות דעת, תוכלו להגיע להחלטה רציונלית ונכונה. כמו כן, מומלץ לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר, ולהפתות למחיר זול לפני שבדקתם אודות הרופא והחברה. 

בנוסף לבחינת המקצועיות והניסיון, הקפידו לא לשכוח את הפרטים הקטנים כגון איכות בית המלון, הטיסות, והשירות אותו תקבלו. העדיפו מלון אשר נמצא קרוב למרפאה או לבית החולים בו תעברו את הליך ההשתלה, טיסות ישירות, ומלון נוח ונעים לשהות. 

כל אלו ועוד יבטיחו כי הנסיעה שלכם תהיה מוצלחת וחיובית, והמסע לשיער מלא ושופע יהיה יעיל, ללא תקלות או בעיות. חשוב לזכור כי מדובר על תהליך לא קל, רחוק מהבית והמשפחה, ולכן חשוב במיוחד כי התנאים יהיו אופטימלים ונוחים, כאלה שיעניקו לכם שקט נפשי וביטחון. 

הסוד מאחורי השתלת שיער מוצלחת: שמירה על הוראות ועל רוח חיובית

גם לפני תהליך ההשתלה, אך בעיקר אחריו,  הרופא מסביר לכל מטופל מה עליו לעשות וכיצד עליו לנהוג. חשוב במיוחד להקפיד ולבצע את כל ההנחיות, מהסיבה הפשוטה כי מדובר על תהליך רגיש אשר כל טעות, ולו הקטנה ביותר יכולה לפגוע בו ובאיכות התוצאה. 

מומלץ ורצוי לשמוע חוויות ממטופלים אשר עברו השתלת שיער בטורקיה, על מגוון הנושאים אשר קשורים לתהליך: באיזה מלון לבחור, מהי איכות השירות, כיצד לבחור רופא מקצועי ועוד, האם זה כואב, מה היא החוויה הכללית ועוד. שיחה קצרה עם מי שעבר את התהליך, לצד שמירה על הוראות הרופא, יקבעו את הצלחת ההשתלה. 

האם כדאי לבצע השתלת שיער? 

כידוע, נשירת שיער והתקרחות הינן תופעות ללא חיסון או תרופה, כאשר ברוב המקרים מדובר על תופעה טבעית אשר מתקיימת על רקע גנטי, או בעקבות הליך פנימי בגוף הנובע מסיבות שונות כגון לחץ נפשי, תזונה, טיפול תרופתי וכדומה. 

בגלל העובדה כי לא קיימת תרופה לתופעת ההתקרחות, הטיפול המקיף והמבוקש ביותר כיום הוא השתלת שיער בטורקיה. מאחר ומדובר בהליך קוסמטי לכל דבר, חשוב לשקול את כל האפשרויות על מנת לקבל את ההחלטה הטובה והנכונה ביותר עבורכם. 

כלומר, במילים אחרות, במידה ותופעת ההתקרחות פוגעת בדימוי העצמי ובביטחון שלכם באופן משמעותי, אז השתלת שיער יכולה ללא ספק להיות פתרון אידיאלי ומעולה עבורכם. יותר מכך, מדובר על פתרון פשוט, נגיש ויעיל במיוחד, בעל אחוזי הצלחה גבוהים. 

כמו כן, ניתן לראות כי מרבית הגברים אשר סובלים מהתקרחות ונשירת שיער אינם מסוגלים לקבל עליהם את הגזרה ולהשלים עם המצב, מה שמוביל לביקוש רב סביב השתלת שיער בטורקיה, ומושך אלפי גברים מדי שנה אשר מצליחים להגשים חלום, ולקבל בחזרה את השיער המלא שאבד במשך השנים. 

המועמדים הטובים ביותר להצלחת השתלת שיער הם גברים אשר סובלים מהתקרחות על רקע תורשתי, כאשר את השתלת השיער אפשר לבצע בכל אך, אך מיטב המומחים ממליצים לבצע אותה רק לאחר שקו השיער הסתיים להתפתח, זאת על מנת להבטיח תוצאה טובה, שתחזיק לאורך שנים רבות. 

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים >>
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic

בי אסתטיק הינו פורטל מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש, בכדי שהגולשים בו יוכלו לצרוך מידע עיוני ולא פרסומי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
רוצים לדבר עם רופא מומחה?
השאירו פרטים