איזה מפורסמים עשו הזרקות בוטוקס?

איזה מפורסמים עשו הזרקות בוטוקס?

זמן קריאה משוער: 2 דקות
תוכן עניינים

האם גם מפורסמים עושים הזרקות?

טיפולי הבוטוקס התפרסמו, הרבה בזכות אותם מפורסמים אשר החליטו כי הם רוצים לשמור על גופם צעיר ורענן. אילו מפורסמים בתעשייה הישראלית עשו בוטוקס ואילו מפורסמים בתעשייה הבינלאומית עשו בוטוקס?

להלן כל הפרטים:

נעמה קסרי

נעמה קסרי, מנהלת מכון יופי עם מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ומשתתפת תכנית הטלוויזיה הפופלארית הישרדות לא מסתירה את העובדה שהיא עושה טיפולי בוטוקס.

מירי בוהדנה

מירי בוהדנה, הינה שחקנית, דוגמנית ומנחה של מספר תכניות טלוויזיה בישראל. בוהדנה מוכרת מאוד בזכות הקריירה שלה בתעשיית הדוגמנות, השתתפות בסרט אסקימו לימון וכן השתתפותה בתכנית הטלוויזיה "משחקי השף".

בוהדנה שיתפה באחד מראיונות הטלוויזיה כי היא בוחרת לבצע טיפולי בוטוקס באזור המצח.

חיים אתגר

אולי זה יפתיע אתכם אך גם חיים אתגר ציין ודיבר על הזרקות בוטוקס

חיים אתגר, המוכר מאוד ככתב לתכניות הטלוויזיה השונות, כמנחה של התכנית "הכל אישי" וכמגיש התכנית "המתחזים" ציין כי הוא עבר טיפולי בוטוקס.

קורטני קוקס

אם תסתכלו עליה כנראה שלא תאמינו כשהיא תספר לכם מה הגיל שלה. קורטני ששיחקה והתפרסמה בזכות הסדרה "חברים" היא כבר מזמן מעל גיל 50. לקורטני אין בעיה לספר כי היא עושה טיפולי בוטוקס באופן קבוע ורגיל.  על פי הגישה שלה, על מנת להמנע מקמטים יש או צורך בגנטיקה טובה או עזרה ושימוש בטיפולים חיצוניים.

מדונה

מדונה, הזמרת המוכרת שכובשת את העולם, נראת בכל שנה צעירה יותר ויותר. אחד הסיבות העיקריות לכך, מעבר לספורט ואורח החיים שלה הינם טיפולי הבוטוקס שהיא עושה. מדונה אשר חיה לפי המשפט "you are a material girl and live in a material world" עושה לא מעט על מנת לשמור על היופי שלה.

אנג'ליה ג'ולי

כוכבת ההוליווד הנודעת, אנג'לינה ג'ולי, אשר שיחקה במאות סרטים מצליחים הבינה כי עליה להתמודד עם הלחץ והעשייה היומיומית שלה בתעשיית הקולנוע. אנג'לינה הינה אישה נאה אשר כיכבה במגזינים ובפרסומות, וגם היא עושה שימוש בבוטוקס על מנת לשמור על החיוך שלה צעיר.

מפורסמים אלו ורבים אחרים בחרו בבוטוקס כאמצעי יעיל לשמירה על גוף צעיר ונאה.

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים >>
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic

בי אסתטיק הינו פורטל מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש, בכדי שהגולשים בו יוכלו לצרוך מידע עיוני ולא פרסומי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
רוצים לדבר עם רופא מומחה?
השאירו פרטים