חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הזרקת רדיאס לאיזור הצוואר ועור הפנים

הזרקת רדיאס לאיזור הצוואר ועור הפנים

זמן קריאה משוער: 2 דקות
רופאה בכפפות ורודות מזריקה חומר מילוי רדיאס

בשנים האחרונות, ולאור התפתחות המודעות לחיצוניות ונראות הגוף, תחום האנטי אייג'ינג הולך ונהיה חלק כמעט בלתי נפרד מחייהם של מליוני נשים וגברים. בין מאות סוגי הניתוחים והטיפולים האסתטיים, תוכלו למצוא פתרונות להתבגרות עור הפנים, צלוליט ועוד. במאמר זה נדבר על רדיאס.

הזרקת רדיאס – כל מה שחשוב לדעת

רדיאס הוא חומר המוזרק לאיזור הצוואר ועור הפנים, במטרה להרים אותו בחזרה לאחר שצנח. באופן טבעי, ככל שאנחנו מתבגרים כך עורנו מתקמט ונופל, תופעות אותם היינו רגילים לראות בעבר כבר על נשים וגברים בגילאי 40+. היום, ועם ההתפתחות המדהימה של התחום, האפשרות לעור פנים מתוח היא לא רק בגדר חלום, ויכולה לשרת אתכם גם בגילאים מתקדמים.

רדיאס הוא למעשה תערובת המורכבת מחומרים טבעיים בלבד, כשהבולט מבין חומרים אלו הוא הקלציום. הקלציום תפקידו להשפיע על הקולגן הטבעי שבגוף, מה שמסייע, לאחר ההזרקה, למתיחה חוזרת של העור שצנח, והופך אותו לגמיש ומוצק – ממש כמו פעם.

מה זה קולגן?

הקולגן הוא למעשה חלבון שנמצא לנו בגוף, ומשמש חלק מרכזי בעור שלנו. הקולגן אחראי להקנות לעור שלנו מראה חלק, מוצק וגמיש. כמו כל חומר בגוף, עם ההתבגרות של גופנו, קצב הייצור של החלבון הטבעי הולך ונהיה איטי יותר, מה שבא לידי ביטוי באופן מידי דרך העור שלנו, שנהיה פחות גמיש, מוצק וחלק.

ברגע שהעור פחות גמיש, מוצק וחלק, תווי הפנים מאבדים כיוון, ונוצרים קמטים. נשים וגברים רבים מתוסכלים ממצב זה, ובוחרים להשיב לעצמם, דרך הזרקת רדיאס, את מראה הפנים האחיד והטוב שלהם.

דברים שחשוב לדעת על רדיאס

ראשית, חובה להתייעץ עם רופא מוסמך טרם הזרקת רדיאס. ישנן מחלות עור מסויימות וקיימים סוגי עור מסויימים שדוחים את הרדיאס, והשילוב ביניהם עלול לגרום נזק.

הזרקת רדיאס היא טיפול שאורכו כחצי שעה, ואת התוצאות תראו מיד עם סיום הטיפול. בימים שאחרי הטיפול ייתכנו תופעות לוואי מסויימות, כמו תחושת גרד או נפיחות, אך לרוב אחרי מספר ימים בודדים המצב יתייצב.

לכמה זמן תחזיק הזרקת רדיאס?

כמובן שהזרקת רדיאס וזמן השפעתה תלויה בגורמים כמו גיל, חילוף החומרים ועוד, אולם עבור רוב המטופלים מדובר על השפעה של כשנתיים מיום ההזרקה. ניתן, כמובן, לבצע טיפולים נוספים בתום תקופת ההשפעה.

לסיכום, הזרקת רדיאס תעזור לכם להרגיש נפלא, ומעודד לדעת שלא מדובר בהליך מסובך או מורכב מדי לביצוע.

אם הזרקת רדיאס באמת מעניין אותכם פה תוכלו לקרוא על טווחי המחירים של ההזרקה.

במידה ופיספסת משהו במאמר:
אהבת? שתף את המאמר עם חברים!
Facebook
Twitter
Print
Email
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic

בי אסתטיק הינו פורטל מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש, בכדי שהגולשים בו יוכלו לצרוך מידע עיוני ולא פרסומי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!