חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
השתלת שיניים

השתלת שיניים

השתלות שיניים הפכו בשנים האחרונות לפתרון הטוב ביותר לאלו אשר סובלים משיניים הרוסות, או שבשל גיל מבוגר איבדו את השיניים הטבעיות שלהם. אם בעבר הפתרון היחיד היה שיניים תותבות, פתרון שהוא לא כל כך אסתטי ונוח ולכן רבים דחו אותו, הפתרון של השתלות שיניים הוא הרבה יותר יעיל וטוב.

היתרונות של השתלות שיניים

השתלות שיניים מבוצעות על ידי החלפה של שורש השן בבסיס מתכת, ועליו בונים את השן החדשה מחרסינה. להשתלות שיניים יש כמה יתרונות חשובים מאוד:

  • התוצאה היא קבועה. בניגוד לשיניים תותבות אשר יוצאות מהמקום, שיניים מושתלות נשארות במקום באופן קבוע.
  • התוצאה הינה הרבה יותר אסתטית ומרשימה, ולא ניתן לראות בעין כי מדובר בשיניים מושתלות ולא טבעיות.
  • מדובר בפתרון לטווח ארוך ולכן הוא יכול להתאים גם לצעירים בעלי שיניים אשר נהרסו כתוצאה מעישון ממושך, טיפול לקוי, מחלה או כל בעיה אחרת.
  • שיעורי ההצלחה בטיפולי השתלות שיניים הינם גבוהים מאוד, ועומדים על כ 95%.
  • ניתן להשתיל גם שיניים בודדות. כך לדוגמא, במקום להרכיב גשר לאדם בעל שיניים קדמיות עקומות והרוסות, ניתן לעקור רק אותן ולהשתיל במקומן שיניים חדשות ובקו ישר.

חשיבות ההתאמה האישית

חשוב מאוד להבין כי תכנית השתלת השיניים הינה אינדיבידואלית וחייבת להיות מותאמת אישית לכל מטופל. מה שמתאים לאחד לאו דווקא מתאים לאחר, גם מבחינת הטיפול עצמו וגם מבחינת העלויות. יש לקחת בחשבון גם את מצבו הבריאותי של המטופל, מצב החניכיים ושיקולים נוספים לפני קבלת ההחלטה על ביצוע הטיפול.

לכן, אם אתם חושבים לבצע השתלת שיניים, אתם חייבים למצוא רופא מומחה אשר יוכל לבצע עבורכם את הטיפול על הצד הטוב ביותר, ולקבל ייעוץ ראשוני שיאפשר לכם להבין מה בדיוק נכון עבורכם, כמה זה יעלה לכם וכיצד יבוצע הטיפול באופן אישי במצב שלכם.

חושבים על טיפול השתלות שיניים? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בטובים ביותר? השאירו עכשיו את הפרטים שלכם באתר ותקבלו הצעה ממרפאה מובילה ומומחית בתחום באזור המגורים שלכם!

אישה מחזיקה טאבלט המציג את השיניים שלה
השתלת שיניים

כמה עולה השתלת שיניים

אובדן שיניים היא בעיה מאוד לא נעימה, שאיתה נאלצים להתמודד לא מעט אנשים לאורך החיים. אובדן השיניים גורם למראה לא אסתטי של חלל הפה, ועומד

קרא עוד »
מגזין בי אסתטיק
הבית האינטרנטי שלכם לכל הקשור
לכלל טיפולי האסתטיקה בישראל.
מגזין מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש.
הצטרפו למאות מטופלים מרוצים שזכו לטיפול אסתטי אצל הרופאים שלנו במחירים מיוחדים.
פגישת ייעוץ/שיחת ייעוץ *ללא עלות*
דברו עם מומחה:
עקבו אחרינו בפייסבוק
רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!