חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ציפוי שיניים

ציפוי שיניים

ציפויים לשיניים הינם טיפולים אשר פותרים בעיות אסתטיות רבות כמו לדוגמא השלמה של שיניים שבורות, צמצום רווח בין השיניים, שיניים אשר שינו את צבען, בעיקר בשל שימוש בכתר עם ליבת מתכת או בשל בעיות אחרות כמו עישון, במקום הלבנת שיניים ועוד. באמצעות ציפוי לשיניים ניתן גם לשנות את הצורה של השיניים, לדוגמא אדם עם שיניים בעלות מבנה תחתון לא יישר (שן אחת ארוכה או גדולה מהשניה) או שיניים בצורת יתדות, יכול בעזרת ציפוי ליישר את השיניים וכך לקבל מראה הרבה יותר אתסטי ומרשים.

עם הטכנולוגיה המודרנית של היום ניתן למצוא  מגוון שיטות אשר באמצעות ניתן לבצע את הציפוי לשיניים, ולכן חשוב לפנות אל מומחה בתחום אשר יתאים את השיטה המתאימה למצב הספציפי שלכם ולתוצאה הסופית לה אתם מצפים.

שיטות לציפוי השיניים

כיום ניתן למצוא שלושה שיטות מקובלות אשר באמצעותן ניתן לבצע ציפוי לשיניים:

  • למינייט – ציפוי אשר מתאים לרוב עבור השיניים הקדמיות. לעומת כל השיטות בתחום, ציפוי זה מניב את התוצאות הטובות ביותר, הוא אינו פוגע בשיניים עצמן, מאפשר התאמה מלאה של גוון הציפוי, גוון אשר נשמר באופן קבוע וניתן לפתור איתו מגוון בעיות בשיניים. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי מדובר בטיפול יקר, ובמידה והציפוי נשבר (מה שעלול לקרות כי מדובר בחרסינה) יש לחזור על הטיפול שנית.
  • לומינירס – טיפול פשוט ואינו כואב אשר ניתן לבצע בפעם אחת, וניתן לבצע על כל השיניים, גם קדמיות וגם אחוריות. קחו בחשבון כי זהו ציפוי שניתן לבצע על כמה שיניים יחד ולא לשן בודדת בלבד, והוא לא מתאים לכולם שכן ניתן לבצע אותו רק על שיניים בקו ישר. בנוסף, יש לבצע טיפולי תחזוקה באופן קבוע וקשה להגיע לגוון מושלם כמו בלמינייט.
  • קומפוזיט – הליך מהיר מאוד, זול מאוד ומאפשר התאמת גוון. חסרונות התהליך הן גוון שהוא פחות שקוף ונקי מזה של הלמינייט, הגוון דוהה ויכול להשתנות עם הזמן וכן מדובר בחומר בעל רגישות ויכולים להופיע סדקים בציפוי לאחר כמה שנים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים מהרופא את הייעוץ הנכון ביותר, פנו אל רופא שהינו מומחה בכל אחת מהשיטות האלו, שכן במידה והוא מתעסק רק בשיטה אחת מהן, הייעוץ שלו לא יהיה מדויק ונכון ולא בטוח שתקבלו את ההתאמה המדויקת לה אתם זקוקים באופן אישי.

בחורה מקבלת טיפול שיניים מרופאה
ציפוי שיניים

ציפוי שיניים קומפוזיט

לשיניים השפעה רבה על המראה שלנו ולכן כל שבר, ולו הקטן ביותר, באחת משיננו הקדמיות יכול להיות מלחיץ עד מאוד. אך כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה

קרא עוד »
בחורה מקבלת טיפול שיניים מקצועי
ציפוי שיניים

ציפוי שיניים איימקס

לחיוך שלנו ישנה חשיבות גדולה הן ביחס למראה והן ביחס לביטחון העצמי שלנו. אך לא זאת בלבד, חיוך יפה מעיד גם על שיניים בריאות חזקות

קרא עוד »
בחורה בטיפול שיניים
ציפוי שיניים

כמה עולה ציפוי שיניים?

כמה עולה ציפוי שיניים כל מה שרציתם לדעת: למרות היתרונות והחסרונות של ציפוי השיניים, השיטות החדשניות מביאות עימן תוצאות. אם בעבר מהר מאוד, נאלצו אנשים

קרא עוד »
מגזין בי אסתטיק
הבית האינטרנטי שלכם לכל הקשור
לכלל טיפולי האסתטיקה בישראל.
מגזין מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש.
הצטרפו למאות מטופלים מרוצים שזכו לטיפול אסתטי אצל הרופאים שלנו במחירים מיוחדים.
פגישת ייעוץ/שיחת ייעוץ *ללא עלות*
דברו עם מומחה:
עקבו אחרינו בפייסבוק
רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!