כמה עולה ציפוי שיניים?

כמה עולה ציפוי שיניים? שיטות הציפוי החדשניות מביאות עימן תוצאות. אם בעבר מהר מאוד, נאלצו אנשים לבצע עקירת שיניים או להשתמש בשיניים תותבות כבר מגיל מוקדם, כיום בעזרת ציפויים ניתן להעניק חזרה לשן את המראה השלם ואת התפקוד התקין. כיום,…

ציפויים – יתרונות וחסרונות

"החיוך המושלם הוא החלום של כולם". לעיתים נדמה שהמשפט הזה הוא פרסומת שיווקית של מרפאת שיניים או של משחת שיניים מסוג חזש. עם זאת, אם תבחנו ותשאלו אנשים באופן פרטני עד כמה חיוך יפה הוא נקודה חשובה עבורם, תופתעו לגלות…

איך לבחור ציפוי לשן?

אם נחזור כמאה שנה אחורה או מעט יותר, אדם שעבר את גיל 30 עם שיניים תקינות ומתפקדות היה נחשב בגדר נס. חורים בשיניים, דלקות, זיהומים, שברים ואי-סימטריה, הפכו בזכות הטכנולוגיה והתפתחות רפואת השיניים מבעיה מסכנת חיים לפתרון ברור ויעיל. אחד…

ההבדלים בין סוגי הציפויים לשיניים

ציפויים הינו פתרון מומלץ לשחזור השן. ציפוי איכותי יכול להעניק לכם את החיוך המושלם, תפקוד בריא ובעיקר מראה אסתטי. על מנת לסייע לכם בבחירת הציפויי, ריכזנו עבורכם מספר דגשים חשובים בתחום רפואת השיניים שכדאי להכיר – הפגמים האסתטיים שציפויים פותרים,…

מידע כללי:

ציפויים לשיניים הינם טיפולים אשר פותרים בעיות אסתטיות רבות כמו לדוגמא השלמה של שיניים שבורות, צמצום רווח בין השיניים, שיניים אשר שינו את צבען, בעיקר בשל שימוש בכתר עם ליבת מתכת או בשל בעיות אחרות כמו עישון, במקום הלבנת שיניים ועוד. באמצעות ציפוי לשיניים ניתן גם לשנות את הצורה של השיניים, לדוגמא אדם עם שיניים בעלות מבנה תחתון לא יישר (שן אחת ארוכה או גדולה מהשניה) או שיניים בצורת יתדות, יכול בעזרת ציפוי ליישר את השיניים וכך לקבל מראה הרבה יותר אתסטי ומרשים.

עם הטכנולוגיה המודרנית של היום ניתן למצוא  מגוון שיטות אשר באמצעות ניתן לבצע את הציפוי לשיניים, ולכן חשוב לפנות אל מומחה בתחום אשר יתאים את השיטה המתאימה למצב הספציפי שלכם ולתוצאה הסופית לה אתם מצפים.

שיטות לציפוי השיניים

כיום ניתן למצוא שלושה שיטות מקובלות אשר באמצעותן ניתן לבצע ציפוי לשיניים:

  • למינייט – ציפוי אשר מתאים לרוב עבור השיניים הקדמיות. לעומת כל השיטות בתחום, ציפוי זה מניב את התוצאות הטובות ביותר, הוא אינו פוגע בשיניים עצמן, מאפשר התאמה מלאה של גוון הציפוי, גוון אשר נשמר באופן קבוע וניתן לפתור איתו מגוון בעיות בשיניים. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי מדובר בטיפול יקר, ובמידה והציפוי נשבר (מה שעלול לקרות כי מדובר בחרסינה) יש לחזור על הטיפול שנית.
  • לומינירס – טיפול פשוט ואינו כואב אשר ניתן לבצע בפעם אחת, וניתן לבצע על כל השיניים, גם קדמיות וגם אחוריות. קחו בחשבון כי זהו ציפוי שניתן לבצע על כמה שיניים יחד ולא לשן בודדת בלבד, והוא לא מתאים לכולם שכן ניתן לבצע אותו רק על שיניים בקו ישר. בנוסף, יש לבצע טיפולי תחזוקה באופן קבוע וקשה להגיע לגוון מושלם כמו בלמינייט.
  • קומפוזיט – הליך מהיר מאוד, זול מאוד ומאפשר התאמת גוון. חסרונות התהליך הן גוון שהוא פחות שקוף ונקי מזה של הלמינייט, הגוון דוהה ויכול להשתנות עם הזמן וכן מדובר בחומר בעל רגישות ויכולים להופיע סדקים בציפוי לאחר כמה שנים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים מהרופא את הייעוץ הנכון ביותר, פנו אל רופא שהינו מומחה בכל אחת מהשיטות האלו, שכן במידה והוא מתעסק רק בשיטה אחת מהן, הייעוץ שלו לא יהיה מדויק ונכון ולא בטוח שתקבלו את ההתאמה המדויקת לה אתם זקוקים באופן אישי.

חושבים על ציפויים לשיניים ? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בטובים ביותר? השאירו עכשיו את הפרטים שלכם באתר ותקבלו הצעה ממרפאה מובילה ומומחית בתחום באזור המגורים שלכם!

ליצירת קשר עם הרופא מלאו פרטיכם: