ציפויי שיניים – כל מה שחשוב לדעת

ציפויי שיניים – כל מה שחשוב לדעת

זמן קריאה משוער: 4 דקות

הרצון הגדול ביותר של כל אחד ואחת מאתנו הוא להיראות טוב ולהרגיש שלמים עם המראה שלנו כשאנו מחייכים. כן, לחיוך יש חשיבות גדולה בכל הנוגע לראיונות עבודה, היכרות עם אנשים חדשים, השתלבות במסגרות חדשות ועוד. חיוך יפה מעיד הרבה על האישיות שלכם ויכול להוות גורם מכריע ברושם ראשוני.

ציפויי שיניים הם פתרון נפלא לאנשים שסובלים מסדקים או שברים בשיניים, רווחים, שיניים שחוקות או לא ישרות, בגדלים שונים ובחוסר אסתטיקה. אז איך הפכו ציפויי השיניים לטיפול אסתטי כל כך נפוץ ומהי הטכנולוגיה הייחודית שד״ר מיכאל רייר, רופא שיניים מתל אביב, משתמש בה שהפכה אותו לאחד מרופאי השיניים המבוקשים לטיפולי ציפויי שיניים?

כל התשובות בכתבה הבאה.

ד״ר מיכאל רייר, רגע לפני טיפול ציפויים

נתחיל ונסביר, מה חשוב לדעת על ציפויי שיניים

נכון להיום, טיפול ציפויי שיניים הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם האסתטיקה הדנטלית. ציפויים אלו ״נדבקים״ על פני השטח של השיניים ובכך משפרים בקלות, במהירות וביעילות את החיוך. בראש ובראשונה יש להבין שכדי שציפויי שיניים יודבקו כהלכה, נדרשת הכנה מינימלית של השן. כשמדובר על ציפויי שיניים מיוחדים ודקים במיוחד, לעיתים אף ניתן לוותר על השחזת השיניים. כמובן שכדי להבטיח קבלת תוצאות מושלמות, כדאי לבחור רופא שיניים בעל ניסיון בתחום האסתטיקה ובציפויים בפרט.

הסוגים השונים של ציפויי השיניים וההבדלים ביניהם

קיימים מספר סוגים שונים של ציפויים ובחירה בסוג הציפוי הנכון לטיפול תהיה על בסיס מצבו של המטופל, דרישותיו ורצונותיו ובמיוחד בסוג הציפוי אשר ייתן את המראה הטבעי ביותר.

ציפוי שיניים מסוג PLV – Porcelain Laminate Veneer, הינו ציפוי העשוי מחרסינה. עוביו של ציפוי זה הוא בדרך כלל בטווח של 0.5-0.3 מ"מ, אשר נדבק על פני שטחה של השן.

ציפוי שיניים מסוג Lumineers, הינו ציפוי חרסינה הדק ביותר, כ-0.3 מ"מ. לעיתים, בעת שימוש בציפוי מסוג זה, לא נדרשת השחזת שיניים לגמרי וכך ניתן לשמור בצורה מיטבית על בריאות השן.

ציפוי שיניים מסוג Composite, נעשה מחומרים סינטטיים שנדבקים גם הם על פני השטח של השיניים ובדרך כלל הם קצת יותר עבים מאשר ציפויי חרסינה.

נקודה נוספת ולא פחות חשובה בבחירת סוג הציפוי היא עמידות הציפוי לאורך הזמן. ציפוי חרסינה נשמר בצורה טובה ולטווח ארוך הרבה יותר לעומת ציפוי קומפוזיט. החרסינה היא חומר חזק שאינו משנה את צבעו, ונותנת מראה הרבה יותר טבעי מאשר הקומפוזיט.

בנוסף, ציפויי שיניים לא מצריכים טיפול פולשני במיוחד והתוצאות הן פשוט מדהימות.

חושבים לעשות ציפויי שיניים? צרו איתנו קשר ונפנה אתכם למרפאה המובילה ביותר: 077-5669142

האם כל אחד יכול לעבור טיפול בציפויי שיניים?

אין ספק שציפויי שיניים היום הם תחום הרבה יותר נרחב ונחשק מזה שהוא היה בעבר ובין הטיפולים הנפוצים בישראל, הודות להתפתחות הבלתי פוסקת שלו, ומגוון האפשרויות שהוא מציע לנו. אמנם זה יפתיע אתכם, אבל לא כל אחד יכול לעבור טיפול כזה. לכל מטופל יש מאפיינים שונים, כמו סוג הסגר בחלל הפה, מצב השיניים או החניכיים, ובשביל לדעת האם אתם מתאימים לטיפול, עליכם קודם להגיע לייעוץ אצל רופא השיניים בכדי שיבדוק את מצבכם וייתן לכם המלצות מותאמות אישית.

מהי טכנולוגיית ״הלייזר הדנטלי״ ולמה חשוב להשתמש בה?

אחד הדברים שחשוב לוודא לפני טיפול בציפויי שיניים הוא מצב החניכיים של המטופל.

תתעניינו אם במרפאה שבה תבחרו משתמשים בטכנולוגיה הנקראת ״לייזר דנטלי״, על מנת להבטיח לכם חווית טיפול איכותית ותוצאות משביעות רצון. הלייזר הדנטלי נותן אפשרות לבצע את הכנת השיניים והחניכיים בצורה לא פולשנית, ולעשות חיטוי של פני השטח של השיניים לפני הדבקת הציפויים. בנוסף, הלייזר הדנטלי מייצר קונטור של החניכיים וכך משיג את מראה בריא, יפה וטבעי.

כיום, אין שום סיבה לכם כמטופלים להתפשר על איכות הטיפול ולבצע ציפויי שיניים ללא טכנולוגיית הלייזר הדנטלי אשר כבר קיימת במספר מרפאות שיניים בישראל. זכרו לשאול את המרפאה בה אתם מעוניינים לבצע את הטיפול האם הם משתמשים בטכנולוגיה זו.

הדמיה Smile Design וביצוע ממוחשב של הציפויים – הטכנולוגיה המתקדמת בעולם של רפואת שיניים

כיום, ציפויי שיניים מתאפשרים הודות לטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת ביותר, שבמסגרתה רופא השיניים יוצר הדמיה ממוחשבת, שאותה הוא מסוגל להציג בפני המטופל. בעזרת ההדמיה, יכולים המטופל והרופא להגיע למסקנות, לחשוב על דרכי פעולה אידיאליות, לראות את כל התמונה במלואה וכמובן לעשות תיאום ציפיות לגבי התוצאה הסופית.

במקרים מסוימים קיימת אופציה לבצע את הציפויים במרפאת שיניים על המקום בעזרת מכשיר הנקרא סורק דיגיטלי. זה מצמצם את כמות הביקורים של המטופל ונותן אפשרות לבצע את העבודה מיידית תוך טיפול אחד.

חושבים לעשות ציפויי שיניים? צרו איתנו קשר ונפנה אתכם למרפאה המובילה ביותר: 077-5669142

ד״ר מיכאל רייר מבצע הדמייה ממוחשבת לפני טיפול בציפויי חרסינה

מה המחירים של ציפויי שיניים?

טיפול בציפויי שיניים משלב מספר שלבים, וביניהם את עבודתו של רופא השיניים וגם של טכנאי השיניים Master dental technician. היות ומדובר על עבודה מורכבת שמעורבים בה לא מעט גורמים מקצועיים, חשוב גם להבין את העלויות הכלכליות שנלוות לעניין הזה. המחיר של ציפויי שיניים מושפע מחומר הציפוי אותו תבחרו, זמני ההכנה, מורכבות הטיפול ועוד. באופן כללי, ניתן לומר שטווח המחירים הממוצע בשוק עבור ציפויי שיניים מסוג חרסינה עומד על בין 3,000-6,500 ש"ח לציפוי בודד, ואילו המחיר הממוצע עבור ציפויי שיניים מסוג קומפוזיט עומד על בין 800-1,500 ש"ח.

מה הפך את ד״ר מיכאל רייר, רופא שיניים מתל אביב, לאחד הרופאים האיכותיים לאסתטיקה הדנטלית?

אבחון מקצועי, תכנון נכון ושילוב של הטכנולוגיות המתקדמות לביצוע והדמיה והלייזר הדנטלי לאורך כל הטיפול, יחד עם הניסיון הרב שצבר בתחום האסתטיקה הדנטלית (מעל ל-35 שנות ניסיון) מייצרים אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, משפרים משמעותית את חווית הטיפול ומייצרות תוצאות מדויקות שנשמרות לאורך שנים רבות.

אני רוצה לקבל ייעוץ, מה השלב הבא?

במידה ואתם מעוניינים לקבוע ייעוץ לטיפול בציפויי שיניים, אנחנו ממליצים לכם בחום ליצור קשר עם מרפאתו של ד״ר מיכאל רייר, ברחוב הברזל 25, תל אביב.

לפרטים נוספים, בירורים וקביעת תור: 077-5669142

במידה ופיספסת משהו במאמר:
אהבת? שתף את המאמר עם חברים!
Facebook
Twitter
Print
Email
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic
מגזין בי אסתטיק - BeAesthetic

בי אסתטיק הינו פורטל מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש, בכדי שהגולשים בו יוכלו לצרוך מידע עיוני ולא פרסומי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!