שיקום הפה

המושג "שיקום הפה" הינו מושג המתייחס לטיפולים המיועדים לשיקום של הפה והלסת, הן לצרכים תפקודיים והן לצרכים אסתטיים. טיפול שיקום פה הוא טיפול בו מתייחסים למגוון רחב של טיפולים הנדרשים בפה כמו טיפולי שיניים פשוטים (סתימות או כתרים), הלבנה של השיניים, יישור שיניים, השתלת שיניים, טיפול בבעיות תפקודיות במבנה הלסת ועוד.

בשנים האחרונות תחום רפואת הפה והשיניים הפך להרבה יותר רחב מאי פעם, ומלבד בעיות תפקודיות אשר יכולות להפריע ביום יום, היום להרבה יותר אנשים יש מודעות למראה הפה והשיניים ורבים מעוניינים לשפר את המראה של הפה באופן כללי בכדי לזכות במראה פנים מרשים יותר ולחייך ללא בושה.

איך מחליטים מה נדרש לצורך שיקום הפה?

השלב הראשון הוא כמובן שלב הייעוץ. בשלב הזה הרופא מבצע בדיקות ואבחונים של השיניים, החניכיים והלסת ומעניק לכם מידע על כל הבעיות המצריכות טיפול. לאחר מכן הרופא ימליץ על הטיפולים הדרושים ובמקרים בהם זה אפשרי – יציע כמה חלופות טיפול כך שתוכלו להחליט על שיטת הטיפול הנכונה, הטובה והמתאימה ביותר בשבילכם.

חשוב מאוד לבחור את הרופא הנכון בתחום. לא לכל רופא יש את המומחיות הדרושה לטיפול בכל חלקי הפה והלסת, ולכן חשוב לבחור רופא מומחה בשיקום הפה, אחד שיש לו ניסיון רב בתחום ויותר חשוב מזה – ניסיון ספציפי ומוכח במקרים דומים לשלכם כך שתוכלו לראות מקרים בהם הוא טיפל בצורת "לפני ואחרי" ולהבין האם באמת הוא הנכון עבורכם ועבור שיקום הפה שלכם.

כמה זה עולה?

כאמור, הליך שיקום פה הוא הליך המורכב ממספר טיפולים שונים, כך שהעלויות שונות בין אחד לשני. לדוגמא, אדם הנדרש לטיפולי שיניים פשוטים בלבד, יקבל הצעת מחיר נמוכה משמעותית לעומת אחד אשר זקוק גם להשתלה של שיניים או יישור שיניים.

לכן כדאי לקבל הצעות מכמה מרפאות המתמחות בתחום ולא רק מרופא אחד.

חושבים על שיקום פה ? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בטובים ביותר? השאירו עכשיו את הפרטים שלכם באתר ותקבלו הצעה ממרפאה מובילה ומומחית בתחום באזור המגורים שלכם!

תיאור תוצאת שחזור השיניים
שיקום הפה

שחזור דנטלי

חלל הפה שלנו הוא אחד המקומות המרכזיים שנמצאים בפנים שלנו בפרט ובגוף שלנו בכלל. בין אם אתם שמים לב לכך באופן מודע ובין אם לא,

קרא עוד »
ילד מקבלת טיפול שייניים
שיקום הפה

טיפולי שיניים לילדים

טיפול שיניים לילדים מצריך המון אחריות וזהירות. הילדים שלנו, שאוהבים לאכול וטעום שלל ממתקים, חטיפים ומאכלים, בדרך כלל לא ששים לצחצח שיניים ובטח שלא להשתמש

קרא עוד »
מגזין בי אסתטיק
הבית האינטרנטי שלכם לכל הקשור
לכלל טיפולי האסתטיקה בישראל.
מגזין מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש.
הצטרפו למאות מטופלים מרוצים שזכו לטיפול אסתטי אצל הרופאים שלנו במחירים מיוחדים.
פגישת ייעוץ/שיחת ייעוץ *ללא עלות*
דברו עם מומחה:
עקבו אחרינו בפייסבוק
רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!