ד"ר אריאל פורטיאנסקי

ד"ר אריאל פורטיאנסקי

רופא שיניים עם מעל 25 שנות נסיון

ד״ר אריאל פורטיאנסקי
ליצירת קשר עם ד"ר אריאל השאירו פרטים בטופס:

אודות

ד״ר אריאל פורטיאנסקי הינו רופא שיניים בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה אשר שם דגש על טיפולים וחומרים איכותיים מהשורה הראשונה בלבד.

ד״ר אריאל פורטיאנסקי למד בארגנטינה, ומיד שעלה לארץ החל לבצע את כל ההשתלמויות הדרושות בכדי שיוכל לפתוח את המרפאה שלו בישראל.

לד״ר אריאל פורטיאנסקי היה חזון – להקים מרפאת שיניים אקסקלוסיבית ויוקרתית, אשר תיתן פתרונות שיניים מתקדמים לכל המטופלים, במקום אחד, בדגש על איכות, שירותיות ויחס חם ואישי.

וכך הוא עשה – במרפאה של ד״ר אריאל פורטיאנסקי תמצאו את כל המכשור הכי מתקדם הקיים בשוק, ובנוסף במרפאה ניתן לבצע צילום CT וצילום פנוראמי.

בזכות המכשור המתקדם הנמצא במרפאה, ד״ר אריאל פורטיאנסקי יכול לבצע אבחונים ודיאגנוזות במקום – מבלי צורך לשלוח את המטופל לבדיקות חוץ.

פשוט מאוד – הכל קורה במקום אחד.

במקרה של חרדות מטיפולי שיניים – במרפאה של ד״ר אריאל פורטיאנסקי ניתן לבצע טיפולים עם גז צחוק (גם למבוגרים), ובמקרים חריגים יותר בהם המטופל מאוד חושש, ניתן לבצע טיפולים אף בהרדמה כללית על ידי

במרפאה של ד״ר אריאל פורטיאנסקי ניתן לבצע טיפולים באמצעות גז צחוק למבוגרים בכדי להקל על החרדה ובמקרים בהם צריך לבצע הרדמה כללית, נעזר ד״ר אריאל פורטיאנסקי במרדימה מאיכילוב, כדי גם לתת אפשרות למטופלים שחוששים לבצע טיפול

תחומי התמחות:

רפואת שיניים.

עובד עם:

פרטי בלבד.

מיקום המרפאה:

תל אביב.

רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!