השתלות שיניים – מידע על ההליך

כולם רוצים שיניים יפות ולבנות, ללא כאבים וללא בעיות. על מנת להשיג מטרה זו נדרש לא פעם לבצע השתלות שיניים. אנו נציג את כל המידע החשוב ביותר עבור השתלות שיניים – מידע על ההליך, היום שלפני והיום שאחרי, מה העלות וטיפים שכדאי לדעת.

 

השתלות שיניים – מידע על ההליך

שתלים הינם אמצעי חלופי ומלאכותי לשיניים המקוריות שלנו. השתלים עשויים בדרך כלל ממתכת מסוג טיטניום ומשמשים כתחליף יעיל ואיכותי לאנשים שזקוקים לכך.

חשוב לדעת שחוסר שיניים הינו אחת התופעות הנפוצות ביותר בישראל ובעולם כולו, ובני אדם רבים סובלים מהתופעה במהלך חייהם. השתלות השיניים מסייעות לאנשים רבים לחזור לשיגרה רגילה ולאפשר אכילה נוחה לצד מראה בריא.

נקודה נוספת שחשוב להכיר היא שניתוחי ההשתלה מגיעים לאחוזי הצלחה גבוהים (כ – 95%) ומאפשרים פתרון לשנים רבות.

 

ההכנות הנדרשות עבור השתלות שיניים

ישנן מספר הכנות נדרשות וחשובות שיש לבצע לפני השתלת השיניים. הקפדה על הכנות אלו, יאפשרו לכם לעבור את ניתוח השתלת הפה בצורה נוחה ובטוחה יותר:

  1. יש ליידע את רופא השיניים שלכם על כלל ההיסטוריה הרפואית שלכם – ידעו את הרופאים שלכם במידה ואתם סובלים ממחלת לב, הרגלי עישון ושתייה, סוכרת, נטילת תרופות ועוד. בעת הניתוח על הרופא לקחת בחשבון את ההיסטוריה הרפואית שלכם.
  2. בדיקות מקדימות – במידת הצורך רופא השיניים עשוי לשלוח אתכם לבדיקות וצילומים כגון רנטגן, CT וכדומה. וזאת על מנת לקבל תמונה מלאה של מצב השיניים ולוודא כי יש בידיו את כל המידע הנחוץ לניתוח. במידה ורופא השיניים לא ביקש ממכם לבצע צילום, מומלץ לוודא מולו אם יש מידע נוסף שעליו להכיר.
  3. נטילת אנטיביוטיקה – במידה ומדובר בניתוח מורכב או שלחילופין מצב הפה והשיניים דורש זאת, עתיד רופא השיניים שלכם לבקש לקחת אנטיביוטיקה לפני, בזמן ואחרי השתלת השן.

 

מחיר השתלות שיניים

מחיר השתלות השיניים תלוי ברופא השיניים, באיכות השתל ובסוג הניתוח.

הערכת המחירים היא כדלהלן:

מחיר לשתלים איכותיים ינוע בין 2,400 ל- 3,500 ש"ח.

מחיר עבור מבנה שתלים ינוע בין 1,000 ל- 1,600 ש"ח.

 

צריכים להיוועץ עם רופא מומחה?

המומחים של בי אסתטיק ישמחו לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים ומציאת רופא שיניים מומחה להשתלת שיינים השאירו פניה באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *