השתלת שיער – כל מה שחשוב לדעת

מדי שנה אלפי גברים ונשים ברחבי הארץ בוחרים לבצע השתלת שיער.
בזכות הטכנולוגית, הפיתוחים והמיומנויות אשר התפתחו בתחום הרפואה ובתחום השיער בפרט, תוכלו להנות מטיפולים איכותיים והכי חשוב – מתוצאות אשר מדברות בעד עצמן.
על מנת לבצע את הבחירה הנכונה, הנגשנו עבורכם את המידע החשוב ביותר אודות השתלות השיער.

 

השתלת שיער – קהל יעד

גברים ונשים רבים סובלים מהתקרחות באזורים שונים בגופם. שיער גופנו, מהווה לרבים מאיתנו, סממן היכר חשוב, אשר ברצוננו לשמרו למשך שנים רבות. 

השתלת שיער מתאימה לאנשים אשר סובלים מהתקרחות ומעוניינים בפתרון איכותי ולאורך זמן.

באופן כללי, חשוב לדעת כי לא מומלץ לבצע השתלה במהלך גיל ההתבגרות, אלא לכל הפחות לחכות עם הטיפול לגיל 25. 

בנוסף, על מנת לוודא כי הינכם מתאימים לביצוע השתלת השיער יש לבצע סדרת בדיקות מקדימות אשר יוודאו כי אכן, הינכם מתאים לטיפול השתלת שיער.

 

יתרונות טיפול השתלת שיער

להשתלת השיער יש מספר יתרונות שכדאי לדעת וחשוב להכיר:

  • שימוש בשיער טבעי – השתלת שיער עושה שימוש בשיער הטבעי של המטופל. כלומר האדם אשר ממנו נלקחים הזקיקים להשתלת השיער הינו המטופל עצמו. ובכך, הסיכוי שהגוף יקבל את הזקיקים החדשים במיקומם החדש גבוה הרבה יותר מאילו הזקיקים היו מגיעים מתורם זר. 
  • טיפול יחסית פשוט – טיפול השתלת שיער נחשב לטיפול כירורגי אך עם זאת אינו נחשב למסובך ומסוכן. מלבד מספר בדיקות מקדימות לצורך בדיקת ההתאמה, אין צורך בתהליך רפואי ארוך, אין צורך באשפוז ואף לא בהשגחה לאחר סיום הטיפול. 
  • מעט כאבים – בניגוד לשיטות טיפול אחרות, טיפול השתלת שיער לא יגרום לכם לכאבים עזים בזמן הטיפול ובמשך ההחלמה. האינדיקציה המרכזית לכך שהטיפול אינו כואב בצורה יוצאת דופן היא שההרדמה מתבצעת בצורה מקומית בלבד ולא בצורה מלאה. 
  • תוצאה יפה וטבעית – לתופעת ההתקרחות יש פתרונות שונים, ועם זאת השתלת השיער, היא כנראה הפתרון שמוביל לתוצאה הטבעית ביותר. בסוף ההחלמה, לא יהיה ניתן להבחין כי עברתם טיפול להשתלת שיער.

 

לקבלת פרטים נוספים וייעוץ רפואי, ניתן ליצור עמנו קשר.

 

צריכים להיוועץ עם רופא מומחה?

המומחים של בי אסתטיק ישמחו לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים ומציאת רופא מומחה להשתלת שיער השאירו פניה באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *