כמה עולה מתיחת פנים

הפנים הם כרטיס הביקור שלנו – כך מעידים אלפי ישראלים, כאשר הם נשאלים מדוע לדעתם הפנים מקבלות תשומת לב כה רבה בחיי היום יום שלנו.

כיום, במטרה לשמור על הפנים שלנו צעירות, יפות ומתוחות ישנם מספר טיפולים וניתוחים קוסמטים מובילים. אחד הטיפולים שזכו לתשומת לב רבה ולאהדה בתרבות הישראלית וכן בעולם כולו הוא טיפול מתיחת פנים

 

במידה ואתם מתלבטים האם מתיחת פנים מתאימה לכם והיכן כדאי לבצעה, אחד הפרמטרים הראשונים שבוודאי מעניינים אתכם הוא בוודאי פרמטר המחיר. במילים אחרות – כמה עולה מתיחת פנים?

 

מתיחת פנים – מחיר

נתחיל מתשובה ישירה לשאלה זו. מתיחת פנים עולה בישראל בממוצע בין 20,000 ש"ח ל – 45,000 ש"ח.

 

על הפער בין המחירים עבור טיפול מתיחת פנים

כפי שניתן לראות, ישנו פער לא קטן במחיר העלות עבור טיפול מתיחת פנים והשאלה המתבקשת היא – מהיכן נובע הפער הגדול הזה.

בדומה להבדלים במחירי הטיסות, במחירי הרכבים, במחירי הבתים ואף במחיר הפירות – אין קריטריון אחד בלבד שמשפיע על המחיר, אלא מספר קריטריונים חשובים:

  1. סוג הטיפול – הטיפול אשר מעניין אותך הוא אחד הקריטריונים הראשונים שמשפיעים על המחיר. טיפול מתיחת פנים יכול להיות הרמה של אזור הלחיים, הרמה של אזור הצוואר והלסת, שאיבת שומן, מיני פייס ליפט, פייס ליפט מלא ועוד. לכל אחד מטיפולים אלו מחיר שונה אשר משפיע על המחיר הסופי.

  2. מוניטין הרופא והמרפאה – קריטריון חשוב נוסף נקרא "מוניטין" הרופא והמרפאה. בקריטריון זה נכללים ההמלצות, הניסיון, המומחיות והשירות אשר מעניקים הרופא והמרפאה. ככל שהמוניטין גבוה יותר, ייתכן והרופא והמרפאה ידרשו סכום גבוה יותר עבור הטיפול. מחיר גבוה לא בהכרח מעיד על מוניטין גבוה יותר, אך לעיתים קרובות רופא בעל ניסיון רב, ידרוש יותר מאשר רופא מתמחה צעיר.

  3. מכשירים וטכנולוגיה – עבור טיפול מתיחת פנים, פותחו מספר שיטות טיפול שונות. סוג הטיפול שמבוצע על ידי הרופא וכן המכשור הרפואי בו הוא עושה שימוש, משפיע לא רק על התוצאות הסופיות אלא גם על המחיר ההתחלתי.

 

לסיכום, איזון נכון בין מרפאה מקצועית לבין מחיר הוגן, יגדיל את הסיכויים כי תקבלו את הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

 

צריכים להיוועץ עם רופא מומחה?

המומחים של בי אסתטיק ישמחו לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים ומציאת רופא מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית השאירו פניה באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *