ד״ר אולג שפירו

קליניקה מובילה לאסתטיקה תל אביב

רופא מתמחה בתחום הרפואה האסתטית ונמנה עם השורה הראשונה של הרופאים המנוסים בתחום זה בישראל. יעידו על כך אלפי הנשים והגברים שזכו לטיפול ברמה הגבוהה ביותר מידו המקצועית ב-15 השנים האחרונות. ד"ר שפירו הינו משתתף קבוע מזה שנים בכנסים המקצועיים המובילים ברחבי העולם מן הסתם מצוי בעקבות כך בחזית החידושים הטכנולוגיים והמחקרים העולמיים בתחום הרפואה האסתטית על היבטיה השונים

ד״ר אולג שפירו הינו רופא אשר מתמחה בתחום הרפואה האסתטית ונחשב בין הרופאים המובילים בישראל בתחום זה. במרפאה של ד״ר אולג שפירו טופלו אלפי מטופלים מרוצים, גברים ונשים כאחד, באיכות הטיפול הגבוהה ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר.

לד״ר אולג שפירו ניסיון של כ-20 שנה בתחום, ובנוסף ד״ר שפירו משתתף באופן קבוע בכל הכנסים המקצועיים בתחום, לומד ומתנסה בחידושים הקיימים בעולם האסתטיקה ולאחר מכן מכניס את החידושים האלו ישירות למרפאה הפרטית שלו.

המרפאה של ד״ר אולג שפירו מציעה מגוון טיפולים אסתטיים חדשניים המלווים בציוד רפואי המתקדם ביותר שקיים בעולם כגון המסת שומן בקור ופילינג לייזר, אך כמובן שהביקוש במרפאתו של ד״ר אולג שפירו הוא דווקא להזרקות בוטוקס חומצה היאלורונית.

בנוסף לחידושים האסתטיים, ד״ר אולג שפירו משתמש בחומרי אילחוש חדשניים.

מטרת חומרים אלו הם למנוע את כאב ההזרקה ולתת למטופל תחושה נעימה ובטוחה הרבה יותר במהלך הטיפול.

המרפאה של ד״ר אולג שפירו נמצאת ברחוב ארלוזורוב 149 בתל אביב ובעלת נגישות תחבורתית גבוהה.

רוצים לקבוע תור אצל ד״ר אולג שפירו? מלאו את הפרטים בתחתית העמוד ויחזרו אליכם בהקדם.

ליצירת קשר עם הרופא מלאו פרטיכם: