ד״ר אריאל פורטיאנסקי

ד״ר אריאל פורטיאנסקי תל אביב

ד״ר אריאל פורטיאנסקי הינו רופא שיניים מומחה בעל ניסיון רב של למעלה מ-25 שנה שנה אשר שם דגש על טיפולים וחומרים איכותיים מהשורה הראשונה בלבד.
במרפאה שלו ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כמו CT בתוך המרפאה. בנוסף מבצע ד״ר אריאל פורטיאנסקי: שתלים, כירורגיית פה ולסת, טיפוש שורש וטיפולי שיננית, הלבנות שיניים, ציפויים ועוד.

ד״ר אריאל פורטיאנסקי למד בארגנטינה, ומיד שעלה לארץ החל לבצע את כל ההשתלמויות הדרושות בכדי שיוכל לפתוח את המרפאה שלו בישראל.

לד״ר אריאל פורטיאנסקי היה חזון – להקים מרפאת שיניים אקסקלוסיבית ויוקרתית, אשר תיתן פתרונות שיניים מתקדמים לכל המטופלים, במקום אחד, בדגש על איכות, שירותיות ויחס חם ואישי.

וכך הוא עשה – במרפאה של ד״ר אריאל פורטיאנסקי תמצאו את כל המכשור הכי מתקדם הקיים בשוק, ובנוסף במרפאה ניתן לבצע צילום CT וצילום פנוראמי.

בזכות המכשור המתקדם הנמצא במרפאה, ד״ר אריאל פורטיאנסקי יכול לבצע אבחונים ודיאגנוזות במקום – מבלי צורך לשלוח את המטופל לבדיקות חוץ.

פשוט מאוד – הכל קורה במקום אחד.

במקרה של חרדות מטיפולי שיניים – במרפאה של ד״ר אריאל פורטיאנסקי ניתן לבצע טיפולים עם גז צחוק (גם למבוגרים), ובמקרים חריגים יותר בהם המטופל מאוד חושש, ניתן לבצע טיפולים אף בהרדמה כללית על ידי

במרפאה של ד״ר אריאל פורטיאנסקי ניתן לבצע טיפולים באמצעות גז צחוק למבוגרים בכדי להקל על החרדה ובמקרים בהם צריך לבצע הרדמה כללית, נעזר ד״ר אריאל פורטיאנסקי במרדימה מאיכילוב, כדי גם לתת אפשרות למטופלים שחוששים לבצע טיפול.

רוצים לקבוע תור אצל ד״ר אריאל פורטיאנסקי? מלאו את הפרטים בתחתית העמוד ויחזרו אליכם בהקדם

ליצירת קשר עם הרופא מלאו פרטיכם: