חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיסול אף

האף הוא אחד האיברים הבולטים ביותר בפנים של האדם ורבים רגישים בנוגע למבנה וצורת האף שלהם. בשל העובדה שמדובר באיבר בולט, הוא משפיע על הנראות של כל הפנים, ולכן היום לא מעט גברים ונשים פונים לטיפולי פיסול אף על מנת להעניק לעצמם מראה משורטט, מרשים ומעוצב יותר.

אם בעבר בכדי לשנות את צורת האף היה צורך בהליך חירורגי ניתוחי, ולכן רבים היו מוותרים על האופציה בשל החשש מהניתוח, ההרדמה המלאה ותקופת ההחלמה הלא פשוטה, היום זה הרבה יותר פשוט. היום יש שיטות המאפשרות לפסל את האף באמצעות חומרי מילוי ייחודיים וכך אין צורך בהליך ניתוחי וכל אחד יכול ליהנות ממראה אף מרשים ומיוחד גם מבלי התערבות של סכין מנתחים.

איך מבצעים פיסול אף ללא ניתוח?

עולם הרפואה המודרני מביא חידושים ושינויים כל הזמן, וכיום ניתן למצוא כמה חומרי מילוי אשר מאפשרים לבצע פיסול אף גם ללא ניתוח, ובאמצעות הזרקה של חומרים, אחד מהחומרים הבולטים והנפוצים ביותר הוא חומצה היאלורונית.

חומצה היאלורונית הינה חומצה אשר נמצאת באופן טבעי בגוף האדם, ולכן בעת ההזרקה של החומר הגוף מקבל אותו באופן טבעי ולא נוצרת דחיה של החומר על ידי הגוף, מה שיכול להיגרם בחומרים סינטטיים כמו סיליקון.

החומצה ההיאלורונית מגיעה במזרקים סטריליים איתם מזריקים את החומר אל נקודות רלוונטיות על מנת לשנות את מראה האף והעיצוב שלו. לדוגמא, אם רוצים להרים את האף, מבצעים הזרקה אל הרקמה שבין הנחיריים, אם רוצים להעלים בליטה באף וליצור מראה ישר יותר ניתן להזריק את החומר מסביב לבליטה ועוד.

מה היתרונות של פיסול אף בהזרקות לעומת ניתוח?

כיום ניתן לבצע מגוון רחב של שינויי צורה ועיצוב לאף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, ולכן הטיפול הופך להרבה יותר פופולארי ומבוקש. בשל העובדה שמדובר בהזרקה ולא בניתוח, היתרון הבולט ביותר הוא ברור – הימנעות מכלל הסיכונים הכרוכים בניתוח תחת הרדמה מלאה, והימנעות מתקופת החלמה ארוכה וממושכת.

ידיים רפואיות נוגעות לבחורה בפנים
פיסול אף

מה המחיר עבור הליך פיסול אף?

פיסול אף הינו הליך לא כירורגי שמסייע לנשים וגברים לבצע תיקון בעיות אסתטיות באזור האף. בין אם אתם מעוניינים לבצע תיקון לבליטה באזור האף, שינוי

קרא עוד »
מגזין בי אסתטיק
הבית האינטרנטי שלכם לכל הקשור
לכלל טיפולי האסתטיקה בישראל.
מגזין מידע אינפורמטיבי ואובייקטיבי לגולש.
הצטרפו למאות מטופלים מרוצים שזכו לטיפול אסתטי אצל הרופאים שלנו במחירים מיוחדים.
פגישת ייעוץ/שיחת ייעוץ *ללא עלות*
דברו עם מומחה:
עקבו אחרינו בפייסבוק
רוצים לדבר עם רופא מוביל באזור שלכם?
השאירו פרטים עכשיו ונפנה אתכם למרפאה הרלוונטית ביותר!