שיננית

שיניים לבנות, נקיות ובריאות הם כנראה החלום הגדול של כולנו. אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג את החלום הזה ולשמור עליו לאורך זמן הוא (היא) – שיננית. 

באמצעות טיפול קבוע אצל שיננית מדי מספר חודשים תוכלו להגן על הפה שלכם מפני ריחות רעים, דלקות, נסיגת חניכיים וכמובן – חורים.

מה תפקידה של השיננית, במה היא עוזרת ומה המחירים? כל אלו ועוד במידע המקצועי שלפניכם.

 

תפקיד וסמכות השיננית

השיננית מוסמכת לבצע טיפול מקיף בשיניים שמטרתו שמירה וניקיון. במסגרת תפקיד השיננית היא יכולה לבצע את הפעולות הבאות:

  • ניקוי שן – באמצעות כלים שונים השיננית תבצע ניקוי יסודי ועמוק בשיניים שלכם. 
  • הסרת אבנית – אבנית נוטה להצטבר במרווחים שבין השיניים ובעיקר באזורים שבהם מבשרת השיניים לא מגיעה או לא מנקה מספיק. במסגרת טיפול שיננית תזכו גם להסרת אבנית. 
  • טיפול עם פלואוריד – הפלואוריד הינו מינרל חשוב אשר מסייע לשיניים ולעצמות שלנו. באמצעות שימוש בפלואוריד בטיפול שיננית ניתן להעניק לשיניים שכבת הגנה נוספת מפני חיידיקים וזיהומים. 
  • ייעוץ לשמירת השמן – במסגרת טיפול שיננית, תוכלו לקבל ייעוץ והדרכה בנוגע לשיניים שלכם. השיננית יכולה ללמד אתכם כיצד לצחצח שיניים נכון, ממה להמנע ואילו משחות שיניים יכולות להתאים לכם. 
  • סמכויות נוספות: שיננית מוסמכת לבצע הרדמה מקומית במידת הצורך, להסיר תפרים, להסיר תחבושות, להמליץ על שימוש בתרופות לטיפול בשיניים ובחניכיים.

 

חשיבות טיפול שיננית

למעלה מ- 80% מהאוכלוסיה סובלת מדלקות חניכיים. מדובר באחוז גבוה מאוד, אשר לא מתייחס גם לבעיות שיניים נוספות: רגישות באזור הפה, חורים ועוד.

טיפול אצל שיננית מסייע רבות בדיוק עבור אותם דלקות ובעיות שיניים. מדובר בטיפול שלפעמים אינו נעים במיוחד ואם זאת הוא יחסית קצר ופשוט ויש לו חשיבות רבה בשמירה לאורך זמן על שיניים וחניכיים בריאות.

 

שיננית מחיר

המחיר עבור טיפול שיננית תלוי במקום בו בחרתם והסמכות המטפלת. האם בחרתם לבצוע במרפאה ציבורית או פרטית, האם בחרתם בשיננית או ברופא שיניים מומחה.

באופן כללי, המחיר עבור טיפול שיננית עולה בין 99 שקלים ל 300 שקלים. 

לסיכום, הקפדה על צחצוח שיניים ושימוש במי פה באופן קבוע, לצד טיפול שיננית יחסוך לכם כאב, זמן וכסף בשנים הקרובות והבאות.


צריכים להיוועץ עם רופא מומחה
?

המומחים של בי אסתטיק ישמחו לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים ומציאת רופא שיניים מומחה השאירו פניה באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *